Soutěžte

a vybavte se na letní kempování.


Hrajte s Hamé od 1.6. do 6.7. 2017 o vybavení na kempování od Husky a vybavte se na svá letní dobrodružství.
Jak se zúčastnit soutěže o výrobky Husky?

  • 1. Nakupte 3 libovolné výrobky značek Otma, Májka, Znojmia nebo Hamé
  • 2. Zodpovězte níže na 3 soutěžní otázky a vyplňte požadované kontaktní údaje
  • 3. Zašlete účtenku nákupu na soutez@hame.cz

Soutěž probíhá ve 4 soutěžních a 1 finálovém kole. Každý účastník soutěže může vyhrát pouze v jednom soutěžním kole a zároveň může vyhrát v kole finálovém.

  • 1. Soutěžní kolo – do 08. 06. 2017: 25x Karimatka Fled 5 (25 výherců)
  • 2. Soutěžní kolo – do 15. 06. 2017: 20x Spacák Extreme – Espace -6 °C (20 výherců)
  • 3. Soutěžní kolo: - do 22. 06. 2017 15x Batoh Ultralight – Ribon 60 l (15 výherců)
  • 4. Soutěžní kolo – do 29. 06. 2017 : 10x Stan Outdoor – Boyard 4 světle zelený (10 výherců)
  • Finálové kolo - 06. 07. 2017 1x Stan Family – Boston 6, 4x Spacák Extreme – Espace -6 °C, 4x Karimatka Fled – 5 (1 hlavní výherce)

Stačí správně odpovědět na tři soutěžní otázky.


Paštika Májka s láhvemi vína Paštika Májka s láhvemi vína

Zapojte se do soutěže ještě dnes!

1
Ve kterém roce se zrodila paštika Májka,královna všech paštik?
2
Kolik gramů rajčat najdete ve 100 g kečupu OTMA Gurmán?
3
Kterou z ingrediencí, byste nenašli ve sladkokyselém nálevu okurek Znojmia?
Souhlasím se zpracování osobních údajů a pravidly soutěže
Nezapomeňte poslat účtenku na soutez@hame.cz

VÝHERCI

1.Kolo

Zdeňka Jirásková

Tomas Kvasnica

Miroslav Fischer

Andrea Doležalová

Martin Popler

Martina Stepanova

Hana Mazancová

Pavla Jáchimová

Katarína Melichová

Iveta Šindelářová

Miloslav Krupík

Jan Gonsorčík

Aleš Slánička

Jana Šilhavá

Petra Vertetičová

Zuzana Jurtíková

Edita Šotolová

Miluše Zapletalová

Jana Škrobánková

Ivana Ulreichova

Václav Zaoral

Zdeněk Pištěk

Jana Kavánková

Radim Klinger

Marcela Michlová

2.kolo

Michaela Hájková

Jana Machulova

Marie Světinská

Jan Pyš

Jana Hlavatá

Milena Benešová

Kateřina Kubová

Pavel Šimon

Jaroslava Mašínová

Ludmila Glazarová

Eva Vašíčková

Eva Kubečková

Antonín Hrubý

Jiří Kotas

Ivana Bestová

Markéta Kirstová

Martina Mrkvová

Markéta Garnolová

Veronika Bartošová

Lenka Sedláčková

3.kolo

Milena Vořechovská

Šárka Skrbková

Eva Pospíšilová

Martin Hoblík

Pavel Merta

Blanka Michajlíková

Martin Smejkal

Petr Janoušek

Monika Stránská

Stanislav Pešek

Renata Karčmařová

Lenka Solarova

Táňa Vacková

Jarmila Fousová

Ludmila Hodoušková

4.kolo

Finálové kolo